Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł abp Józef Życiński. Miał 62 lata

Utworzony przez ana, 10 lutego 2011 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Jak św. Józef był Ojcem Jezusa tak.... Nasz Józef(Życiński)był Ojcem dla Naszej Społeczności Katolickiej!!!! Pozostanie na wiele lat autorytetem pokolenia JP II.....Cześć jego pamięci!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było w nim takiej nienawiści i zacofania,jak w reszcie zwierzchników kościoła. Wielka strata. Niech spoczywa w Pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja go tam jakos opłakiwał nie bede.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienił nam proboszcza na Administratora w czasach biurokracji duszpasterzy nie nada tylko kreatorów-biznesmenów bez rachunków do nieba też nie puszczają? behemot się cieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beton katolicki odetchnął z ulgą. Przerastał ich o głowę dlatego nie został kardynałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był jednym z niewielu hierarchów Kościoła /obok kard.Gulbinowicza/, którzy nie ukrywali swojego pochodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł sobie i wieklkie HALO!!! "Niech odpoczywa w POKOJU" .Kazdy kiedyś umrze.A o ze mial tytuł i jakąś tam władzę to juz był WIELKIM CZLOWIEKIEM".Każdy z nas jest kimś.Ja znałam matkę siedmiorga dzieci która umarła we wtorek w wieku43 lat,zostawiła najmlodsze półroczne dziecko i co.... Tak mialo być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka strata dla Polski, a przede wszystkim dla Kościoła w Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SAM MÓWIŁ, ŻE BĘDZIE ŻYŁ WIECZNIE...i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Umarł sobie i wieklkie HALO!!! "Niech odpoczywa w POKOJU" .Kazdy kiedyś umrze.A o ze mial tytuł i jakąś tam władzę to juz był WIELKIM CZLOWIEKIEM".Każdy z nas jest kimś.Ja znałam matkę siedmiorga dzieci która umarła we wtorek w wieku43 lat,zostawiła najmlodsze półroczne dziecko i co.... Tak mialo być.
Beata dobrze napisałaś KAŻDY Z NAS JEST KIMŚ i tacy hierarchowie mają nas gdzieś nie widzą niesprawiedliwości społecznej i wyzysku pracowników a dla biednych mają kaszę z unii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarł człowiek który nie miał Boga w sercu, krzty Honoru w sobie a ojczyznę widział w kosmopolitycznej Brukseli. i nigdy nie mówił o ewngelii........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzałem się z większością poglądów społeczno - politycznych głoszonych przez śp. abp Józefa. Ale teraz przychodzą mi na myśl słowa Wincentego Pola " i nic nad Boga " Jego miłość i miłosierdzie względem zmarłych i nas grzesznych pielgrzymujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panstwo ! zasada jest jedna : nikt z ludzi nie jest komputerem... Ja przezylem raka i zyje bez zoladka. Jesli arcybiskup Jozef Zycinski chorowal to powinien spuscic z tonu... Ja mam 63 lata ( 05.02.2011-mialem) czyli jestem starszy o rok - moglem tez juz wywinac kozla, ale trzeba troche zmniejszyc obroty pracy, zycia, odzywiania sie !!! Arcybiskup pracowal aktywnie i wiedzac, ze choruje na nowotwor - trzeba zwolnic - to jest efekt braku odpowiedzialnosci. Taki czlowiek powinien o tym sam wiedziec i sam sie pilnowac. Poza tym jak zmarl w lazience to ktos w Rzymie na takich konferencjach powinien pilnowac od strony medycyny, aby udzielic natychmiastowej medycznej pomocy. Czlowiek majacy chorobe nowotworowa nie powinien juz pracowac w sposob 100 % - lecz tylko " na po gwizdka" ...Szkoda, ze w takim wieku zmarl i jest to wielka strata dla kosciola katolickiego w Polsce. Swiec Panie nad Jego Dusza. Lacze pozdrowienia Staly czytelnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie popadajmy w przesadę z tym SANTO SUBITO. Nie można zapomnieć, że arcybiskup jako tzw. "last resort hero" był notorycznie wyciągany niczym królik z kapelusza przez pewne środowiska polityczno-medialne, wygłaszając korzystne dla nich tezy. Orędownik zapalania świeczek dla radzieckich gwałcicieli i morderców i innych kontrowersyjnych akcji Gazety Wyborczej. Do administratorów, nie zastraszajcie bezpodstawnie użytkowników skierowaniem niepochlebnych komentarzy do organów ścigania. W świetle orzecznictwa SN i poglądów doktryny nie można zniesławić osoby nieżyjącej. To tylko kwestia osobistych odczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt młody wiek by odchodzić,zbyt stary by wierzyć w "wielkość człowieka".Kto teraz będzie uczył tolerancji i zrozumienia drugiego człowieka-a zwłaszcza jego odmiennych poglądów?![*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi przykro, jak po Geremku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dla gazety wyborczej.
grażyna napisał:
To wielka strata dla Polski, a przede wszystkim dla Kościoła w Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta napisał:
Wielka strata..... Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie .........
Wreszcie klerycy odpoczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iks napisał:
zmarł człowiek który nie miał Boga w sercu, krzty Honoru w sobie a ojczyznę widział w kosmopolitycznej Brukseli. i nigdy nie mówił o ewngelii........
moherowy beret sie odezwał,już pluje jadem rydzykowy wasal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł król niech żyje! Niech już więcej nam nie ryje, Szkodnik znikł, taki nikt kto po nim zawyje? Parcie na szkło on miał! I wciąż łgał jak mało kto, Więc go musiało zgubić w końcu kłamstwo to! Płacze po nim wszelkie gówno! Wierni zaś cieszą się że Bóg traktuje ludzi równo! Kto zastąpi go na szkle i w gazecie zwanej wybiórcze gówno. Kościół z ulgą odetchnie. Bo psotnik więcej go nie tknie. Odejdzie w niepamięć wieczną natrętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...